Oslavuj – priestory

Oslavuj

Naša reštaurácia Allegro a priestory hotela sú Vám plne k dispozícii pri usporiadaní Vašej oslavy. Ku každej oslave pristupujeme individuálne na základe Vašich požiadaviek. Náš skúsený manažér Vám pri osobnom stretnutí ponúkne výber z množstva pokrmov, kde nie ste ničím obmedzený. Pomôžeme Vám pri zostavovaní menu (počte chodov a druhov), výbere vín a ostatných nápojov. Všetky priestory upravíme do Vami požadovaného tvaru, vyzdobíme podľa Vašich predstáv a zabezpečíme prvotriednu obsluhu. 

LOBBY BAR

Lobby bar je cez deň vyhľadávaným miestom pre business raňajky a obchodné stretnutia. Na večer však otvára priestory pre podujatia až do 120 ľudí.

Vďaka variabilite priestorov, je najlepšou voľbou pre firemné večierky, rauty a recepcie.
Obľúbené standby stoly sa však hlavne využívajú pri kokteilových party.

Max. kapacita je 120 osôb a vytvorenie cenovej ponuky na “kľúč“ je samozrejmosťou.

Priestor vhodný pre:

- business raňajky, obchodné stretnutia, firemné večierky, rauty, recepcie, kokteil party


Kapacita miestností

LOBBY BAR do 120

REŠTAURÁCIA ALLEGRO

Priestory salónika reštaurácie ALLEGRO sú využiteľné samostane na firemné obedy a prezentácie alebo vhodne skombinovateľné s veĺkými akciami v lobby bare, keď ponúkajú priestor na rautové stoly oddelené od hostí.

Široká ponuka jedálneho lístka, skúsený personál, jedinečná atmosféra a špeciality reštaurácie ALLEGRO sú základným kameňom úspechu každého obchodného stretnutia a významnej akcie.

Max. kapacita je 20 osôb

Priestor vhodný pre:

- obedy s obchodnými partnermi, prezentácie a workshopy


Kapacita miestností

ALLEGRO salónik do 20